Zaznacz stronę

Drukarki do dzierżawy

Phaser 3020

Ta niewielka drukarka idealnie zaspokoi Twoje potrzeby, gdy chcesz wydrukować dokument, a na biurku nie masz zbyt wiele miejsca. Czarno-biały wydruk na papierze formatu A4, A5, LEGAL (356x216mm) możesz wykonać bezprzewodowo z wykorzystaniem sieci W-Fi. Nie potrzebujesz plątaniny zbędnych kabli, które połączą drukarkę z komputerem. To niezawodny sprzęt do drukowania minimalistycznych broszur i plakatów.

Phaser 3052

Niewielkich rozmiarów monochromatyczna drukarka laserowa, która jest w stanie zadrukować do 26 stron na minutę papieru o formacie A4, A5, LEGAL (356x216mm). Bezprzewodowa łączność z drukarką Phaser 3052 pozwoli w łatwy sposób wydrukować niezbędne dokumenty bez konieczności łączenia sprzętów kablami. To zdecydowana oszczędność przestrzeni pracy i Twojego czasu.

Phaser 3260

Wydajna, ekonomiczna i oszczędna monochromatyczna drukarka laserowa, dzięki której możesz wydrukować niezbędne dokumenty jedno- i dwustronnie na papierze A4, A5, LEGAL (356x216mm). Atutem tej drukarki jest również bezprzewodowa łączność Wi-Fi. Można na niej regulować kontrast i jasność wydruku, co przydaje się, gdy chcemy wydrukować niewyraźne skany.

Phaser 6020

Kolorowa drukarka atramentowa pozwalająca wydrukować dokumenty na papierze A4, A5, LEGAL (356x216mm). Jej ogromnym atutem jest niewielki wymiar i możliwość połączenia się z nią za pomocą Wi-Fi. To pozwala na przenoszenie swojego miejsca pracy w różne części biura, bez konieczności przenoszenia samej drukarki.

Phaser 6022

Gdy brakuje Ci miejsca, a drukarka jest niezbędnym narzędziem pracy ten model jest idealnym rozwiązaniem. Kolorowy wydruk na papierze o formacie A4,A5, LEGAL i bezprzewodowa łączność zapewnią wygodę pracy. LED-owa drukarka ma wyższą wydajność i pozwala na wydrukowanie większej ilości stron niż podobnej klasy drukarki laserowe. W kolorze i w czerni drukuje do 18 str./min.

Phaser 6510

Gdy potrzebujesz w łatwy i szybki sposób wydrukować dokumenty w bardzo dobrej jakości to Phaser 6510 jest stworzony dla Ciebie. Jej wyjątkowa wydajność i doskonała jakość sprawią, że nie będziesz musiał drukować po kilka razy ten sam tekst. Ta kolorowa drukarka laserowa z przyjaznym panelem i nieskomplikowaną łącznością stanie się niezastąpionym urządzeniem w Twoim biurze.

Phaser 7500

Phaser 7500 to drukarka dla wymagającego odbiorcy. Charakteryzuje ją bardzo dobra jakość wydruku kolorowego z prędkością do 35 stron na minutę. Możliwość drukowania na papierze A4 i A3. Ponadto drukarka posiada funkcję korekcji koloru. Skutecznie sprawdzi się jako drukarka sieciowa dla większej ilości komputerów.

VersaLink C400

Inteligentne technologie ukryte w niewielkiej obudowie. To cecha rozpoznawcza kolorowej drukarki laserowej VersaLink C400. Wyraźny i czytelny panel sterujący nie sprawi problemów użytkownikowi. Złącze USB pozwala na wydruk dokumentu bezpośrednio z nośnika danych. Możliwy wydruk na papierze o formatach A4, A5, Legal, Letter, koperta. VersaLink może być też wykorzystana jako drukarka sieciowa.

VersaLink C7000

Drukarka stworzona dla wymagającego odbiorcy. Dzięki czytelnemu panelowi obsługa nie powinna stanowić problemu. Zastosowane technologie łączności umożliwią Ci podłączenie drukarki do sieci, wydruk bezpośrednio z zewnętrznej pamięci. Dodatkowym atutem jest szereg zabezpieczeń łączności i ochrony drukowanych dokumentów. Jakość druku na papierze formatu A4 i A3 jest na najwyższym poziomie.

Phaser 333

Gdy zależy Ci na czasie i bardzo dobrej jakości wydruku dokumentów monochromatycznych ta drukarka powinna znaleźć się na Twoim biurku. Urządzenie drukuje jedno- i dwustronnie z prędkością do 40 stron na minutę, na papierze A4, A5, Letter, Legal. Dzięki funkcji Ethernet możesz podłączyć do drukarki kilka komputerów. Dodatkowo możesz wydrukować dokument bezpośrednio z przenośnej pamięci.

VersaLink C500

Laserowa drukarka kolorowa, która sprawdzi się idealnie w niewielkim biurze. Bardzo dobrej jakości parametry wydruku na papierze formatu A4, A5, Letter, Legal. Wiele funkcji ułatwiających i poprawiających jakość wydruku. Szybka i bezproblemowa łączność za pomocą USB bądź Wi-Fi.

Phaser 3610

Phaser 36010 to urządzenie z inteligentnymi technologiami ułatwiającymi prace. Monochromatyczny wydruk możesz wykonać na papierze A4, A5, Letter, Legal. Możliwość podłączenia do sieci okaże się niezbędna gdy potrzebujesz drukarki dla niewielkiej grupy roboczej składającej się z kilku komputerów. Dodatkowo funkcja USB zapewni Ci łatwy i prosty wydruk bezpośrednio z pendrive lub innego nośnika danych.

Phaser 7800

Niezawodna, profesjonalna kolorowa drukarka laserowa. Drukowanie transparentowe, druk broszur to tylko parę z dostępnych funkcji, które są w stanie ułatwić Twoją pracę. Świetnej jakości druk kolorowy na papierze do formatu A4. Istnieje możliwość wyposażenia drukarki w urządzenia do broszur i finiszera. Drukarka łączy się z komputerem poprzez sieć Wi-Fi.

VersaLink B400

Nowoczesna, kolorowa drukarka laserowa, która zapewni Ci fachowe wydruki w kolorze, na papierze do formatu A4. Możliwość kontaktu bezprzewodowego, łączenia drukarki w sieć komputerową, jednocześnie połączona została ze sporą ilością funkcji zabezpieczających dane. Ponadto urządzenie oferuje szereg funkcji ułatwiających wydruk.

Phaser 5550

Drukarka o przeznaczeniu biurowym, gwarantująca wysokiej jakości monochromatyczny wydruk dokumentów. Szeroki zakres druku od kartki pocztowej do formatu A3 jest sporym ułatwieniem podczas pracy z różnymi formatami. Dodatkowo zapewnia bardzo szybki wydruk, bo radzi sobie z 50 stronami na minutę. Jest to drukarka przeznaczona dla większej ilości osób, albo dla firmy, która będzie ją intensywnie eksploatować.

VersaLink C600

Drukarka, która zapewni Ci najlepszej jakości wydruk kolorowy i czarno-biały. Posiada również wiele funkcji ułatwiających wydruk, co jest jej olbrzymim atutem. Dodatkowo duża szybkość wydruku przyspiesza pracę, zaś komunikacja z drukarką, która może odbywać się za pośrednictwem Wi-Fi porządkuje przestrzeń biura. Istnieje również możliwość wydruku danych zapisanych w chmurze.

Phaser 4622

W prosty sposób wydrukujesz dokumenty jedno- i dwustronne. To bardzo wydajne urządzenie, dzięki któremu wydruk okaże się naprawdę prostą i intuicyjną czynnością, która została pozbawiona większej ilości kabli i problemów z brakiem połączenia, czy złym formatem wydruku. Świetnej jakości wydruk stanie się wizytówką Twojej firmy.

DocuCentre SC2020

Odkryj możliwości, jakie oferuje urządzenie wielofunkcyjne DocuCentre SC2020. Kolorowe wydruki w bardzo dobrej jakości do formatu A3 z funkcją oszczędzania druku. Skanowanie dokumentów do trzech najczęściej wykorzystywanych typów plików JPG, TIFF, PDF. Dodatkowo funkcja kopiarki z wieloma funkcjami, które poprawią jakość dokumentów, jak chociażby kopiowanie dowodów osobistych.

WorkCentre 6025

Najmniejsze urządzenie wielofunkcyjne znajdujące się w naszej ofercie. Kopiowanie, skanowanie czy wydruk o bardzo wysokiej jakości pozwolą Ci przygotować profesjonalne dokumenty. Dodatkowa możliwość połączenia bezprzewodowego Wi-Fi, która pozwala w komfortowy sposób łączyć się z urządzeniem.

WorkCentre 6027

Niewielkich rozmiarów urządzenie wielofunkcyjne z technologia LED, dzięki której wzrasta wydajność i żywotność tonera. Wydrukujesz w bardzo dobrej jakości, kolorowy obraz, na papierze do formatu A4. Drukarka posiada wiele funkcji ułatwiających wydruk jak monitorowanie zadań, regulacja równowagi kolorów. Technologia bezprzewodowej łączności czy wydruku bezpośrednio z przenośnej pamięci, które poprawiają znacząco jej funkcjonalność.

WorkCentre 5019/5021

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne z wbudowanym panelem sterującym. Dzięki trybowi oszczędzania tonera eksploatacja stanie się jeszcze bardziej ekonomiczna. Skaner zapewnia możliwość zapisania dokumentu do formatów BMP, PDF, TIFF. Kopiarka, wspomagana szeregiem funkcji np. automatyczna redukcja czy kopia dowodów osobistych pozwala na korzystanie z jej funkcji z przyjemnością.

WorkCentre 3025

Wydajna, ekonomiczna i estetycznie wykonana drukarka wielofunkcyjna usprawni pracę w Twoim biurze. Nie musisz już więcej walczyć z kablami, gdyż urządzenie łączy się bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi. Niezbędne dokumenty wydrukujesz na papierze A4, A5, Letter, Legal. Zastosowanie tonera jednokolorowego i program oszczędzania zużycia tuszu podniesie wydajność i zmniejszy koszty eksploatacji. Wysoka jakość kopii i skanu uzyskiwana jest dzięki wielu funkcjom wspomagającym te procesy.

WorkCentre 5022/5024

Inteligentne technologie zastosowane w tym urządzeniu wielofunkcyjnym to jego olbrzymi atut. Możesz wydrukować dzięki niemu plakaty, broszury i wiele innych dokumentów w kolorze, na papierze w różnych rozmiarach: od wielkości koperty do A3. Skanowanie i kopiowanie jest bardzo proste, intuicyjne, a szereg dodatkowych funkcji wspomaga te procesy, dzięki czemu efekt finalny pracy jest bardzo dobry.

WorkCentre 3215

Monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna z możliwością druku na papierze A4, A5, Letter, Legal, koperta. Użyteczny sposób komunikacji z drukarką za pomocą sieci Wi-Fi, wydruk z pamięci podręcznej. Skanowanie następuje do najczęściej wykorzystywanych formatów JPG, TIFF, PDF. Kopiarka posiada funkcję ulepszonego obrazu.

WorkCentre 3225

Monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna z możliwością wydruku w różnych formatach. Użyteczny sposób komunikacji z drukarką za pomocą sieci Wi-Fi, czy sieci wewnętrznej. Skanowanie następuje do najczęściej wykorzystywanych formatów JPG, TIFF, PDF. Kopiarka posiada funkcję ulepszonego obrazu, zaś faks umożliwia stworzenie książki adresowej.

WorkCentre 6515

To urządzenie, które posiada wiele ciekawych, ułatwiających pracę i poprawiających jakość, funkcji. Poza standardowym drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem jest w stanie odtworzyć plik wysłany poprzez e-mail, by go wydrukować. Pełni również rolę faksu. Jest bardzo kompaktowa, ale doskonale radzi sobie z łącznością poprzez sieć, platformy w chmurze oraz mobilne.

WorkCentre 3315/3325

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które pełni rolę inteligentnego asystenta miejsca pracy. Ta charakterystyka zobowiązuje do wykonywania wszystkich czynności w sposób perfekcyjny. Posiada wiele funkcji, które bezpośrednio wpływają na jakość wykonywanych kopii i drukowanych dokumentów. Urządzenie pełni też funkcję skanera, łączy się za pomocą Wi-Fi z komputerami, które z niego korzystają.

VersaLink C405

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli Ci wydrukować bardzo dobrej jakości broszury, plakaty i wiele innych dokumentów do formatu A4. Możliwość podłączenia do sieci pozwoli wykonać zadania z kilku komputerów. Tryby oszczędzania energii i tonera umożliwiają wydawanie mniejszej ilości środków na elektryczność i materiały eksploatacyjne.

WorkCentre 6655i

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne, które radzi sobie ze wszystkimi podstawowymi czynnościami takimi jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faks. Posiada również nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na wydruk pliku wysłanego e-mailem na adres drukarki. Prędkość drukowania zarówno na czarno jak i w kolorze to 35 str./min. Funkcje drukarki pozwalają na tworzenie broszur, monitorowanie zadań czy skalowanie. Można wykonać wydruk bezpośrednio z USB.

VersaLink C505

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne o świetnych parametrach. Pozwalające wydrukować szybko i w bardzo dobrej jakości na papierze A4 i A3. Prędkość drukowania zarówno na czarno jak i w kolorze to 43 str./min. Wbudowany dotykowy panel sterujący niewątpliwie uprzyjemni pracę i ułatwi konfigurowanie ustawień. Urządzenie można połączyć poprzez Wi-Fi z komputerem, co jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

VersaLink B405

Wielofunkcyjna drukarka monochromatyczna pozwalająca wykonać wydruk do 45 stron na minutę na papierze A4. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii łączności, urządzenie może zostać podłączone do sieci i zagwarantować współpracę z kilkoma komputerami w biurze, jak również pozwala łączyć się bezprzewodowo. Funkcja kopiowania wspomagana jest dodatkowymi procesami ułatwiającymi pracę jak chociażby automatyczne tłumienie tła, kopiowanie książek z wymazywaniem środkowym i wiele innych. Skanowanie z kolei może odbywać się do USB czy poczty e-mail.

Color C60/C70

Wielofunkcyjne urządzenie laserowe, które zapewni bardzo dobrej jakości kolorowy wydruk, kopię na papierze formatu A4, A3. Jeśli zużywasz miesięcznie ponad 10 opakowań papieru i dodatkowo zależy ci na prędkości wydruku ta drukarka jest dla Ciebie.

AltaLink C8030

Urządzenie wielofunkcyjne dedykowane dla większej grupy roboczej. Innowacyjne rozwiązanie wydruku poprzez e-mail pozwala wydrukować niezbędne dokumenty w biurze bez względu na to, gdzie znajduje się nadawca. Monochromatyczny toner i technologia kontroli ilości zużywanego tuszu sprawia, że urządzenie jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Na wysokim poziomie są również dokumenty skanowane i kopiowane. Sporym atutem jest 10-calowy panel sterujący z możliwością personalizacji ustawień.

Xerox D95A/D110/D125

Urządzenie wielofunkcyjne dedykowane dla firm zajmujących się drukiem i kopiowaniem dokumentów. Monochromatyczna drukarka, kopiarka i kolorowy skaner stanowią o funkcjonalności tego urządzenia. W trzy minuty możesz wydrukować jedną ryzę papieru (500 szt.). Duży i czytelny panel sterujący ułatwi pracę, a dodatkowe wyposażenie: urządzenia do bindowania, dziurkacz, moduł wykańczający czy oprawę taśm, pozwoli przygotować kompletny dokument w jednym miejscu pracy.